Slimetrol

Istnieją różne powody rozpowszechniania się wśród Polek i Polaków problemu, jakim jest posiadanie zbędnej masy ciała. Otyłość, czyli stan, w którym tkanka tłuszczowa zgromadzona w organizmie sięga dwóch procent lub też przekracza ową wartość albo „zwyczajna” nadwaga – stadium istniejące wtedy, gdy mamy nieco mniej dodatkowych kilogramów to kłopoty będące coraz popularniejszymi w społeczeństwie naszego kraju, a także całego świata. U ich podstaw leżą rozmaite czynniki: podeszły wiek, kiedy to zwalnia perystaltyka jelit oraz metabolizm, a w konsekwencji tego konsumowana żywność wydala się i trawi zdecydowanie wolniej; zażywanie różnego rodzaju, przede wszystkim sterydowych leków, czego skutkiem ubocznym jest przyrost tłuszczu, lecz w głównej mierze różnorakie złe nawyki. Niepoprawne przyzwyczajenia mogą dotyczyć różnych aspektów codziennego życia. Do przybierania na wadze przyczyniają się m.in. brak ruchu i nieodpowiedni sposób żywienia. Zła dieta może oznaczać jedzenie potraw odpowiedzialnych za tycie, czyli głównie pokarmów zawierających nasycone tłuszcze zwierzęce; żywności rafinowanej; dań typu fast food i wyrobów cukierniczych – np. słodyczy, ale równie często termin ten odnosi się do podjadania. Wielu z nas otwarcie przyznaje, że lubi między posiłkami „przekąsić” coś szybkiego. Z reguły robimy to w biegu, a wybierane przez nas produkty pochodzą z listy tuczących. Specjaliści zajmujący się odżywianiem oraz wszystkim, co jest powiązane z prowadzeniem zdrowego stylu życia doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno jest z dnia na dzień pozbyć się złych nałogów związanych z przyjmowaniem posiłków. Dlatego też, oprócz wielu odchudzających diet i planów treningowych, na rynku „fit” obecnych jest cała masa suplementów diety, które swą zawartością mają za zadanie wspomagać proces spalania wagi. Jeden ze szczególnie skutecznych produktów tego rodzaju to Slimetrol, poznajmy go dokładniej.

Skład Slimetrolu

Podstawą bazy opisywanego preparatu jest ekstrakt z południowoamerykańskiej rośliny, której oficjalna nazwa brzmi paulina cubana, ale szersze grono osób zapewne kojarzy ją jako guaranę. Wykazuje ona wiele leczniczych właściwości. Najważniejsza z nich to ta odchudzająca. Ową rolę pozwala guaranie spełniać obecna w niej kofeina (może jej być nawet do siedmiu procent), która pomaga uwalniać z organizmu ciepło i spalać zalegający w ciele tłuszcz. Oprócz tego, ta roślina ma działanie moczopędne, a pozbycie się nadmiaru płynów również wpływa na chudnięcie. Dawniej Paulinę Cubałę stosowano w leczeniu malarii, czerwonki, reumatyzmu, bólów głowy i gorączki, a nawet jako afrodyzjak. Slimetrol zawiera też ekstrakt z zielonej herbaty EGCG, który nie tylko hamuje łaknienie, ale i poprawia stan układu sercowo-naczyniowego, działa przeciwnowotworowo oraz łączy w sobie szereg antyoksydantów, które powstrzymują procesy starzenia się organizmu, a dzięki posiadanej zawartości witaminy C, wzmacnia system odpornościowy. Zwieńczeniem formuły wspomnianego specyfiku jest kofeina, która stanowi wzmocnienie tej obecnej w guaranie. Poprzez jej skumulowanie, Slimetrol charakteryzuje się nie tylko silnym działaniem odchudzającym, ale i pobudzającym.

Cena Slimetrolu

Slimetrol dostępny jest już za 247zł, a w specjalnej ofercie za jedyne 137 złotych.

KUP ORYGINALNY SLIMETROL NA ODCHUDZANIE

PRZEGLĄD RECENZJI
Skład
Działanie
Cena
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudante
Następny artykułMoring Slim Formula
DietaSOS
Najciekawsze publikacje dotyczące konkretnych diet a także porady umożliwiające skuteczne i bezpieczne odchudzanie i wiele innych ciekawych informacji przydatnych dla osób które szczupłą i dobrze zbudowaną sylwetką interesują się od dłuższego czasu jak i dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w temacie FIT i pochodnych.